P.H. Deko S.J.

Adres

Hubska 24/26
50-502 Wrocław

tel. 71 302 52 13

Opis


Specjalizujemy się w dystrybucji części zamiennych do samochodów marki Skoda, Volkswagen, Audi i Seat. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów rozbudowaliśmy naszą ofertę asortymentową o części zamienne do samochodów większości europejskich marek, głównie należących do grupy VW.

Firma powstała w 1991 roku, jednak pod nazwą „Deko” funkcjonuje od 1992 r. Od początku naszej działalności
kładziemy nacisk na fachową obsługę klienta. Staramy się dokładnie poznawać ich potrzeby aby zapewnić im wysoki komfort i korzyści, wynikające z naszej współpracy.

Dzięki wysokiemu standardowi usług i uznaniu naszych odbiorców, nastąpił dynamiczny rozwój Deko, w wyniku którego w 1993 r. powstał sklep przy ulicy Hubskiej we Wrocławiu oraz dwa krajowe oddziały: w Bydgoszczy, założony w 1995 roku i w Krakowie, założony w 1996 roku. Od 1999 roku centrala firmy zlokalizowana jest na ulicy Wilczej, w obiektach magazynowych o powierzchni 1500 m2,co pozwoliło nam na dalsze wzbogacanie oferty asortymentowej.

W trosce o naszych klientów staramy się dostosowywać sposoby realizacji zamówień do ich wymagań, dzięki nowoczesnej i rozbudowanej bazie transportowej oraz współpracy z firmami kurierskimi.
Dostarczamy towar do odbiorców na terenie całego kraju, Unii Europejskiej oraz Europy Wschodniej.

Stosujemy bardzo korzystny system rabatowy, który jest uzależniony od obrotów naszych klientów.

W roku 2010 obchodziliśmy 18 urodziny i z tej okazji zmieniliśmy system informatyczny aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom rynku i naszych odbiorców.

Serdecznie zapraszamy do współpracy Hurtownie, Sklepy Motoryzacyjne, Warsztaty, Stacje Obsługi. Zapewnimy Państwu kompleksową i fachową obsługę.

Specjalizacje

Osobowe

Dostawcze

Ciężarowe


Opinie